Головна / Новини

Новини

В офісі, як у будинку
09 Жовтень 2013
В офісі, як у будинку

Більшу частину часу співробітники проводять на робочому місці, тому офісні меблі повинні відповідати й таким критеріям, як зручність та безпека. Керівникові, що хоче домогтися успіху в роботі колективу, необхідно створити всі умови: грамотно організувати зручні робочі місця, уміло використовуючи площу офісного приміщення. При розташуванні столів і крісел в офісі, наприклад, варто уникати положення "спиною до дверей". Людина повинна бачити все приміщення й стежити за входом і виходом. Таке розміщення письмового стола, звичайно, підходить тільки для керівника або співробітника, що має власний кабінет. Однак у сучасному офісі часом відразу кілька людей займають одну кімнату. У такому випадку найбільш розумним варіантом стане використання різних перегородок для створення маленьких кабінетних зон. Офісні перегородки зонують приміщення, зберігаючи при цьому єдність простору, сприяють шумопоглинанню. Але й у таких відгороджених зонах робочий стіл повинен займати найбільш прийнятне з можливих варіантів положення. Не можна забувати й про колірне рішення ділового місця: бажано, щоб офіс був витриманий у нейтральних тонах. Однак подібну гаму можна розбавити яскравими предметами інтер'єра, наприклад, картинами, фотографіями, квітами.

 

    Неабияку роль грає висвітлення офісного приміщення й кольори меблів. Чорні й темні відтінки офісного стола сповільнюють реакцію, а світлі - навпаки, здатні стимулювати корисну енергію, сконцентрувати увагу.

    Розмір стола також має значення. Робочий стіл повинен бути досить великим, щоб зручно розмістити на ньому все необхідне для роботи: комп'ютер, канцелярські приналежності, лотки для паперів, документів і залишити місце для письма. Форма робочого стола може бути різною. Хоча для людей творчих професій найбільш прийнятними є круглі, овальні, зі згладженими кутами столи. Добре б, щоб в офісі перебувала кімната відпочинку для співробітників. Серйозні навантаження на роботі приводять до стресів, що небажаним чином позначається як на здоров'ї службовців, так і на результаті діяльності фірми. У такій зоні звичайно розміщають журнальний столик, м'які меблі, кімнатні рослини.

Коментарі
Підписатися на новини: