Головна / Історія

Історія

ТОВ «Аншар Груп» - це потужний виробник шкільних та дитячих меблів в Україні. Ми експортуємо меблі до Польщі, Румунії, Молдови, Литви, Латвії та Естонії.

Нашими перевагами є:

1)  доступна ціна

2)  якісна сировина

3) автоматизоване виробництво

4) сучасне обладнання

5) гарантія на продукцію

6) невеликі терміни виготовлення меблів.

Запорукою успіху нашої компанії є якісна та екологічна продукція, для виготовлення якої ми використовуємо лише сертифіковані матеріали та надійні комплектуючі передових європейських та вітчизняних виробників.

Вся наша продукція сертифікована, та має відповідні Європейські та Українські сертифікати якості продукції.

Компанія «ТОВ «Аншар Груп» активно співпрацює з міжнародними організаціями, такими як Юнісеф, Європейський Банк та ФІСМ. 
Крім того, на нашому підприємстві була розроблена, задокументована та впроваджена Система управління якістю ISO 9001, що свідчить про високий рівень налагодженої системи управління якістю на кожному етапі виробництва у відповідності до міжнародних стандартів.

Сучасне обладнання, яким оснащена фабрика та команда висококваліфікованих професіоналів, дозволяє виготовляти меблі у відповідності до кращих європейських стандартів та впроваджувати перспективні технології виробництва:

.   Розкрійні центри з числовим програмним керуванням «Selco» виробництва «Biesse» (Італія), «Holzma» виробництва «HOMAG Group» (Німеччина);

·  Кромкооблицювальні верстати «Brant» виробництва «HOMAG Group» (Німеччина);

·  Свердлувальні верстати з числовим програмним керуванням «Skipper» виробництва «Biesse» (Італія), «Weeke» виробництва «HOMAG Group» (Німеччина);

·  Фрезерні верстати з числовим програмним керуванням «Rover» виробництва «Biesse» (Італія), «Weeke» виробництва «HOMAG Group» (Німеччина);

·  Багатофункціональний оброблювальний центр з числовим програмним керуванням з нестинговим столом «Skill» виробництва «Biesse» (Італія);

·   Роботизовані зварювальні центри з числовим програмним керуванням «Panasonic» (Японія).

Виробництво шкільних та дошкільних меблів цілковито відрізняється від виробництва корпусних меблів для дому та офісу, адже практично всі параметри меблів обмежені вимогами Держспоживстандарту та Санітарно-епідеміологічною службою України. З одного боку, це обмежує можливості конструкторів та дизайнерів, з іншого боку – це гарантія здоров'я та безпеки дітей. Тому, враховуючи специфіку напрямку діяльності нашої компанії та розуміючи відповідальність котру несе наша компанія, команда професіоналів ТОВ «Аншар Груп» докладає максимум зусиль задля досягнення своєї першочергової мети.